Pokud přemýšlíte o tom, že byste své vousy mohli posunout na další úroveň, nyní je ten správný čas podívat se na skvělé styly a designy vousů. Zatímco nejlepší vousy jsou obvykle upraveny tak, aby vytvářely ostré střihy a elegantní vzhled, spousta kluků v poslední době pěstuje dlouhé a plné vousy. Tyto rozcuchané, ale mužné styly vousů krásně ladí s mnoha pánskými účesy. Kromě toho existuje tolik způsobů, jak kombinovat stylové účesy a vousy, včetně toho, jak přecházet mezi vlasy na hlavě a obličeji, že si rádi vyzkoušíte všechny níže uvedené styly.

Ať už tedy chcete nechat narůst dlouhé vousy nebo chcete nové krátké, upravené nápady pro profesionálnější střih, máme tu nejžhavější kolekci populárních stylů vousů. Podívejte se na mnoho různých typů vousů níže, kde najdete nový styl, který letos vyzkoušíte!

Skvělé styly vousů

Cool vousy

Tlustý plnovous

Dobrý, hustý plnovous bude trvat několik měsíců, než vyroste, v závislosti na vaší genetice a životním stylu. Chcete -li oříznout spodní krk nebo hrany, abyste udrželi těsný design, můžete tak učinit. Dávejte si však pozor, abyste se příliš nestříhali nebo netrpělivě netrpěli, protože nikdy nebudete schopni narůst plnovousem. Výše uvedený obrázek je skvělým příkladem toho, jak se plnovous dobře stylí s delšími vlasy.

Tlustý plnovous

Krátké vousy

Tento sexy krátký plnovous je spíše o tvaru než o délce. Použitím dobrého zastřihovače vousů mohou kluci vytvořit perfektní vousy pro jejich rysy a styl obličeje.

Krátké vousy

Vybledlé vousy

Vybledlé vousy se staly oblíbeným stylem hipsterů. Zúžením bokombrad a vousů do vlasů může váš holič vytvořit svěží a čistý vzhled.

Vybledlé vousy

Vousy s vyblednutím

Chlapi milují mizí. Zužující se vyblednutí, zejména kůže nebo plešatost, může zvýraznit kontrast mezi krátkými stranami a delšími vlasy nahoře. Plný plnovous jen přidává na trendovém vzhledu.

Vousy s vyblednutím

Skvělý tvar vousů

I když si můžete mezi výlety do holičství oholit nebo zastřihnout vousy doma, je asi nejlepší nechat si vousy upravit od svého stylisty. Za prvé, pomůže to chlapům získat správnou symetrii a design s jejich účesem. Za druhé, můžete se dozvědět, jak vám holič ostříhal vlasy na obličeji, abyste mohli používat stejné techniky, když si je budete udržovat sami doma.

Skvělý tvar vousů

Dlouhý vous

Existuje tolik různých způsobů, jak nosit dlouhé vousy. Nejlepší dlouhé vousy musí být plné a husté, bez skvrnitých částí. To může vyžadovat, aby muži prozkoumali, jak si nechat narůst vlasy na obličeji.

Styly dlouhých vousů

Plešatý s plnovousem

Vyholená hlava dobře kontrastuje s plnovousem. Ve skutečnosti mnoho žen miluje plešaté muže s plnovousem, a to natolik, že ne všichni chlapi, kteří si oholí hlavu, to ve skutečnosti potřebují. Zatímco někteří kluci si holí hlavu kvůli řídnutí vlasů, špatné linii vlasů nebo ztrátě, plešatá hlava může být volbou pro styl s nízkou údržbou.

Plešatý s plnovousem

Plnovous

Plné vousy jsou univerzální a skvěle vypadají s krátkými, středními i dlouhými vlasy. Můžete je dokonce kombinovat s knírkem na řídítkách a vytvořit tak stylový hipsterský nádech. Pokud se letos chystáte na úpravu plnovousu, budete chtít investovat do kvalitního vousového oleje nebo balzámu, aby vaše vousy byly hebké.

Plný plnovous + vyblednutí + krátký texturovaný top

Muž Bun a Beard

Kombinace drdolu s vousy funguje pokaždé. Při párování dlouhých vlasů a vousů nemůžete s tímto moderním vzhledem udělat chybu.

Mužský drdol + vousy

Kozí bradka

Pokud pro vás není snadné pěstovat spoustu vousů, může to udělat jednoduchá kozí bradka. Styly kozí bradky se dodávají v mnoha variantách a můžete si vybrat, že si budete holit knír pro kozí bradku i bez ní.

Kozí bradka

Van Dyke Beard

Van Dyke je druh kozí bradky s bradou a zakřiveným knírem. Van Dyke vous si vezme drsného, ​​sebevědomého muže.

Van Dyke Beard

Krátké vlasy a dlouhé vousy

Krátké vlasy + dlouhé vousy

Zastřižené vousy s nízkým vyblednutím

Low Fade + Line Up + zastřižené vousy

Plnovousy s vysokou plešatostí

High Bald Fade + Crop Top + Full Beard

Středně dlouhé vlasy a dlouhé silné vousy

Středně dlouhé vlasy - dlouhé, silné vousy

Krátké strany s dlouhým topem a designem vousů

Krátké strany + dlouhý top + design vousů

Vousy + uhlazené zadní vlasy

Vousy + uhlazené zadní vlasy

Tlustý plnovous + hřeben

Hřeben nad + tlustý plnovous

Beard and Buzz Cut

Beard + Buzz Cut

Burst Fade Mohawk s tlustým plnovousem

Burst Fade Mohawk + silné vousy

Strniště vousů s česanými vlasy

Strniště vousů + kartáčované zadní vlasy

Oholené strany s horním uzlem a dlouhým plnovousem

Oholené strany + horní uzel + dlouhé vousy

Rozcuchané kudrnaté vlasy a plné krátké vousy

Rozcuchané kudrnaté vlasy + plné krátké vousy

Robustní plnovous

Robustní plnovous