Chlapi, kteří chtějí stylový účes, musí najít perfektní místo pro pánský účes. Od bzučení po podřezání až po vyblednutí, nejlepší holiči v LA vás mohou pěkně oříznout. Jako město s některými z nejtalentovanějších a nejzkušenějších holičů v Kalifornii existují po městě jak cenově dostupné, tak špičkové holičství. Abychom vám pomohli najít správné místo, sestavili jsme seznam nejlepších holičství v Los Angeles. Ať už potřebujete ostříhat, oholit nebo upravit vousy ve West Hollywoodu nebo Culver City, díky těmto slavným stylistům a nejlépe hodnoceným místům budete vypadat svěží a cool.

Holičství v Los Angeles

Nejlepší holičství v Los Angeles

Baxter Finley Barber & Prodejna

Umístěný v západním Hollywoodu, Baxter Finley Barber & Shop je oblíbený salon díky své bezvadné pověsti. Holičství nabízí přizpůsobené služby podle typu pokožky a vlasů klientů a atmosféra je přátelská. Společnost prodává vlastní řadu nejlépe hodnocených vlasových produktů, které můžete snadno použít k udržení svého nového vzhledu. Pokud se chcete nechat hýčkat, doporučujeme pánský obličej, který zahrnuje masáž obličeje, krku, pokožky hlavy a rukou.

Baxter Finley Barber & amp; Prodejna

Slepý holič

Blind Barber je známý svou propracovanou atmosférou a profesionálními službami. Název vás možná odradí, ale můžete si být jisti, že tento tým holičů bere holičskou práci vážně. Jako bonus jsou všechny služby obchodu doprovázeny koktejlem zdarma. Pokud vás baví, můžete navštívit zákulisí nebo bar, až budete s ošetřováním hotovi a dopřát si další pití a socializaci. Tato značka holičství také prodává vlastní řadu produktů. Díky místům v New Yorku, Chicagu, Miami a Philadelphii se můžete nechat ostříhat a upravit, i když navštívíte jiná města.

Slepý holič

Bolt Barbers

Bolt Barbers inzeruje jako holičství pro společenská zvířata, jejichž posláním je „povzbudit chlapce, aby byli sami sebou“. Pokud to zní přitažlivě, budete rádi, že se toto místo věnuje poskytování holičství ve staré škole, od sofistikované výzdoby až po vynikající služby. Najímají pouze hlavní holiče, takže budete v šikovných rukou, jakmile vstoupíte do jejich holičství v centru Los Angeles.

Bolt Barbers

DTLA škrty

Holičství DTLA Cuts, určené pouze pro schůzky, poskytuje všechny vaše tradiční holičské služby a několik doplňků-včetně péče o obličej. Připravte se na jeden z jejich balíčků (střih a maska ​​na obličej) a můžete si užít bezplatné čištění horkým ručníkem a elektronickou masáž ramen. Vysokoškoláci dostanou slevu.

DTLA škrty

Men’s Grooming Studio Felix Omar

Ceny v Men’s Grooming Studio Felix Omar mohou být vysoké, ale kvalita nabízených služeb stojí za to. Full-service haircut, například, zahrnuje individuální konzultaci k určení, který typ střihu bude nejlépe vyhovovat vašim preferencím a životnímu stylu. Získáte také relaxační masáž pokožky hlavy. Nakonec je v seznamu klientů Shia LaBeouf, který na místo zanechal zářící recenzi.

Pánské kosmetické studio Felix Omar

Květinové pouliční holiči

Pokud dáváte přednost komornější atmosféře, Flower Street Barbers vám to zajistí. Tři holiči, kteří zde pracují, nabízejí kvalitní střihy, holení horkými ručníky, sestavy a zastřihávání vousů, ale neřeknou ne žádnému typu vlastního vlasového designu, který máte na mysli. Jejich pozornost k detailům je přinejmenším působivá.

Květinové pouliční holiči

Gornik a Drucker

Jako nejstarší holičství v Beverly Hills má Gornik a Drucker bohatou historii a specializovanou klientskou základnu. Obchod, který byl poprvé založen v roce 1936, býval cílem pro ikony jako Frank Sinatra a Clark Gable. Existuje velká šance, že také splní vaše očekávání. Místo nabízí účesy, zastřihávání vousů a horké ručníky, nebo si můžete kombinovat služby podle svých preferencí.

Gornik a Drucker

Hollywood Classic Holičství & Salon

Catering pro muže i ženy, Hollywood Classic Barbershop & Salon je luxusní místo, kde se budete okamžitě cítit vítáni. Služby pro muže zahrnují účesy, holení a úpravu vousů a všechny jsou prováděny talentovanými holiči obeznámenými se všemi nejnovějšími trendy. Nabízejí také dětské účesy, takže si můžete rezervovat schůzku pro celou rodinu.

Hollywood Classic Barbershop & amp; Salon

Jag’s Barbershop

Pokud hledáte dokonalý zážitek z holičství, Jag’s je tím pravým místem. Obchod nabízí širokou škálu služeb od stříhání vlasů až po holení ručníků a klade velký důraz na spokojenost zákazníků. Ať už přijdete nebo si objednáte schůzku, můžeme vám zaručit, že budete s výsledkem spokojeni.

Jag's Barbershop

Legendy Barber Shop

S více než desetiletou zkušeností se Legends stará o různorodou klientskou základnu a je hrdá na to, že nabízí pozitivní prostředí pro každého. Ať už jste po základním holení nebo speciální službě, tým profesionálních holičů touží uspokojit i vaše nejnáročnější potřeby. Můžete si také zakoupit kvalitní výrobky pro péči o vlasy, díky nimž bude udržování vašeho nového vzhledu hračkou.

Legendy Barber Shop

Luxusní mobilní holičství

Jak název napovídá, Luxury Mobile Barbershop vyčnívá z davu díky tomu, že přichází k vám. Pomocí mobilní jednotky dorazí profesionální holiči na místo, které si vyberete, jako je váš domov, hotelový pokoj, soukromá párty nebo firma. Dokud si to můžete dovolit, už nikdy nebudete muset bojovat s provozem, abyste se včas dostavili na schůzku.

Luxusní mobilní holičství

Mužný & Sons Barber Company

The Manly & Společnost Sons Barber Company používá tradiční metody holičství, aby nabídla autentický zážitek. To neznamená, že skončíte se staromódním vzhledem. Tým holičů se orientuje v aktuálních trendech a používá prvotřídní nástroje a produkty pro péči o muže, které vám pomohou stát se nejlepší verzí sebe sama. Neexistuje žádný čas, jako je současnost, aby se připojil k jejich bratrstvu spokojených zákazníků.

Manly & amp; Sons Barber Company

Mistr Barbers

To, co v roce 2016 začalo jako skromné, dvoumístné holičství, se díky vynikajícímu ústnímu podání rozrostlo na bona fide značku. Nyní Master Barbers nabízí širokou škálu služeb – včetně služeb concierge, kdy holič přijde k vám domů. Můžete si také objednat tradiční střih otce a syna a podělit se s dítětem o relaxační zážitek.

Mistr Barbers

Řezačky palisandru

Rosewood Cutters otevřel své brány v roce 1954 a od té doby prošel třemi generacemi hlavních holičů. Tento typ dlouhověkosti v odvětví stříhání vlasů je jasnou známkou vysoce kvalitních střihů spárovaných s vynikajícím zákaznickým servisem. Dnes má holičství více míst, vyrábí si vlastní kosmetické výrobky a nabízí vše od střihu vlasů přes zastřihávání vousů až po holení břitvy. Pokud si nejvíce ceníte zkušeností, nemůžete se s rezervací schůzky pokazit.

Řezačky palisandru

Shorty’s Barber Shop

Tým stylistů a holičů v Shorty’s má více než 30 let zkušeností, což z tohoto holičství činí atraktivní destinaci pro muže (a ženy!) S obtížnou strukturou vlasů. Shorty’s nabízí širokou škálu služeb, včetně všech druhů řezů, holení a barvení/ošetření. Obchod má navíc exkluzivní produktovou řadu, kterou si okamžitě zamilujete.

Shortyho holičství

Holičství Svelte + Essentials

Pokud pravidelně čtete Men’s Fitness of GQ, pravděpodobně jste už o Svelte slyšeli. Díky třem dostupným místům v Los Angeles Svelte nazývá své holičství mužskými ústupy – místem, kde muži mohou nechat své starosti za sebou, odpočívat a nechat se připraveni vyrazit do světa. Můžete si rezervovat schůzku na webových stránkách holičství, kde najdete také obchod s kosmetickými výrobky a zbožím.

Holičství Svelte

Holičství Sweeneyho Todda

Holičství založené v roce 1957, Sweeney Todd pravděpodobně nepotřebuje představovat. I nadále je přední destinací pro muže, kteří chtějí pomocí talentovaných profesionálů posunout svůj vzhled na další úroveň. Vědí, jak zvýraznit vaše nejlepší vlastnosti. Tady nepracují žádní skuteční holiči démonů, jen pro případ, že by vás to znepokojovalo.

Holičství Sweeney Todda

Telegrafní holič

Toto holičství nabízí „zatraceně dobré škrty“ a je otevřeno všem – pokud tedy nemáte uctivý přístup. Můžete si užít celou řadu služeb, od účesů přes barvení až po holení, s laskavým svolením hvězdného týmu zkušených holičů. Pokud jste připraveni vyzkoušet mladšího holiče, který absolvuje školení, můžete využít výrazné slevy.

Telegrafní holič

Klub holičství

Tento klub pouze pro členy nepřijímá jen tak někoho. Pokud to zvládnete, užijete si vynikající služby v příjemném prostředí připomínajícím dobu, kdy návštěva holičství byla spíše společenským zážitkem. Klub nabízí nejen služby v oblasti péče o vlasy, ale také poradenství, koučování a krejčovství. Jinými slovy, je to cíl na jednom místě pro moderního rafinovaného gentlemana.

Klub holičství

The New California Barbershop

The New California Barbershop nabízí účesy a holení pro každého a může se pochlubit zábavnou atmosférou až do bodu, kdy není možné neodejít s velkým úsměvem na tváři. Ještě lépe, ceny jsou dostupné, takže účet banku nezlomí. Pokud nehledáte něco příliš efektního, bude se vám tu líbit.

The New California Barbershop

Správné holičství

Pokud jste fanouškem eklektického dekoru, The Right by pro vás mohlo být dokonalým holičstvím. Kombinace moderních technik péče o vlasy a starodávné holičství nabízí specializované holičství od The Proper stylové pánské účesy, holení a zastřihování pro muže všech věkových kategorií. Zatímco jste tam, můžete také relaxovat s Xboxem nebo si dát studené pivo, což z celé věci udělá ještě nezapomenutelnější zážitek.

Správné holičství

Holičství Trendsetters

Najít holiče, který vám poskytne kvalitní střih, může být složité, ale vaše šance vypadají dobře, když si objednáte schůzku v Trendsetters. Holiči jsou pyšní na svou práci a mají zkušenosti s řezáním všech typů vlasů. A co je ještě lepší, vycházejí z cesty, aby zajistili, že jste s výsledkem spokojeni a spokojeni. Jejich recenze Yelpu mluví téměř samy za sebe.

Holičství Trendsetters

Vinnyho holičství

Slavné zařízení ve východním Hollywoodu, Vinny’s neumožňuje klientům používat telefony, což zajišťuje, že se budete moci řádně odpojit, když jste tam. Přidejte do mixu retro dekoraci a budete mít pocit, že jste se vrátili v čase. Doporučujeme získat „The Pay Day“, komplexní službu, která zahrnuje ostříhání a holení.

Vinnyho holičství

Svatí

Pokud chcete holičství s moderním interiérovým designem a tým holičů, kteří dokáží ostříhat všechny ty nejlepší pánské účesy, nemůžete se při návštěvě Svatých pokazit. Toto místo je skvělé pro lidi, kteří žijí na Venice Beach a Marina Del Rey, a nabízí luxusní zážitek a prvotřídní střih. S chladnou atmosférou, čekárnou vybavenou svěžími pohovkami a řadou kvalitních služeb péče o muže se určitě stanete věrným zákazníkem.

Holičství svatých