אם אתה חושב לקחת את הזקן שלך לשלב הבא, עכשיו זה זמן טוב לבדוק כמה סגנונות ועיצובים מגניבים של זקן. למרות שהזקן הטוב ביותר בדרך כלל גזוז בצורה מסודרת ליצירת חתכים חדים ומראה יוקרתי, הרבה בחורים גדלו זקנים ארוכים ומלאים לאחרונה. סגנונות מבולבלים אך גבריים אלה של שיער פנים עובדים יפה עם תסרוקות גברים רבות. יתר על כן, יש כל כך הרבה דרכים לשלב תספורות וזקנים מסוגננים, כולל המעבר בין השיער על הראש והפנים, שתאהב להתנסות בכל הסגנונות השונים להלן.

אז בין אם אתם מחפשים לגדל זקן ארוך או רוצים רעיונות חדשים ומטופחים לגזרה מקצועית יותר, יש לנו את האוסף החם ביותר של סגנונות זקן פופולריים. בדוק את סוגי הזקן השונים להלן לסגנון חדש שתוכל לנסות השנה!

סגנונות זקן מגניבים

זקן מגניב

זקן עבה

זקן טוב ועבה ייקח כמה חודשים לצמוח, בהתאם לגנטיקה ולאורח החיים שלך. אם אתה רוצה לקצץ את הצוואר או הקצוות התחתונים כדי לשמור על עיצוב הדוק, אתה יכול לעשות זאת. אבל היזהר לא לחתן יותר מדי או להיות חסר סבלנות מכיוון שלעולם לא תוכל לגדל את הזקן שלך במלוא הפוטנציאל שלו. התמונה למעלה היא דוגמה מצוינת לאיך זקן מלא מעוצב היטב עם שיער ארוך יותר.

זקן עבה

זקן קצר

הזקן הקצר והסקסי הזה עוסק בצורה ולא באורך. על ידי שימוש בגוזם זקן טוב, בחורים יכולים ליצור את שיער הפנים המושלם עבור תווי הפנים והסגנון שלהם.

זקן קצר

זקן דהוי

הזקן דהוי הפך לסגנון פופולרי בקרב חבר’ה היפסטרים. על ידי הדבקה של פאות הצד והזקן בשיערך, הספר שלך יכול ליצור מראה נקי ורענן.

זקן דהוי

זקן עם דהייה

חבר’ה האהבה מתפוגגת. דהייה מחודדת, במיוחד עור או דהייה קרחת, יכולה להדגיש את הניגודיות בין הצדדים הקצרים לשיער ארוך יותר מלמעלה. זקן מלא רק מוסיף למראה הטרנדי.

זקן עם דהייה

צורת זקן מגניבה

למרות שתוכל לגלח או לקצץ את הזקן שלך בבית בין טיולים למספרה, כנראה שעדיף לעצב את הזקן שלך על ידי הסטייליסטית שלך. ראשית, זה עוזר לבחורים לקבל את הסימטריה והעיצוב הנכונים עם התספורת שלהם. שנית, אתה יכול ללמוד כיצד הספר שלך חותך את שיער הפנים שלך כך שתוכל להשתמש באותן טכניקות כאשר אתה מחזיק אותו בעצמך בבית.

צורת זקן מגניבה

זקן ארוך

יש כל כך הרבה דרכים שונות ללבוש זקן ארוך. הזקן הארוך הטוב ביותר חייב להיות מלא ועבה, ללא חלקים דשוקים. זה עשוי לדרוש מגברים לחקור כיצד לגדל את שיער הפנים שלהם.

סגנונות זקן ארוכים

קירח עם זקן

ראש מגולח מנוגד היטב לזקן מלא. למעשה, נשים רבות אוהבות גברים קירחים עם זקן, עד כדי כך שלא כל החבר’ה שמגלחים את הראש באמת צריכים. בעוד כמה בחורים מגלחים את הראש בגלל שיער דליל, קו שיער גרוע או נשירה, ראש קירח יכול להיות בחירה לסגנון תחזוקה נמוך..

קירח עם זקן

זקן מלא

זקן מלא רב תכליתי, ונראה נהדר עם שיער קצר, בינוני וארוך. אתה יכול אפילו לשלב אותם עם שפמים לכידון למגע היפסטרי מגניב. אם אתה מתכנן לעצב זקן מלא השנה, תרצה להשקיע בשמן זקן איכותי או במזור כדי לשמור על שיער הפנים שלך רך.

זקן מלא + דהייה + עליון בעל מרקם קצר

לחמנייה ומזקן

משולבת הלחמנייה והזקן של הגבר עובדת בכל פעם. כשמשווים שיער ארוך וזקן, אי אפשר לטעות במראה המודרני הזה.

לחמנייה + זקן

זָקָן הָתַיִשׁ

אם לא קל לך לגדל הרבה שיער פנים, אז עז פשוט עשוי לעשות את העבודה. סגנונות עזים מגיעים בהרבה וריאציות, ואתה יכול לבחור לגלח את השפם שלך עבור תיש בלי כזה.

זָקָן הָתַיִשׁ

ואן דייק בירד

הוואן דייק הוא מעין תיש עם זקן סנטר ושפם מעוקל. זקן ואן דייק לוקח גבר מחוספס ובטוח בעצמו להסיר אותו.

ואן דייק בירד

שיער קצר וזקן ארוך

שיער קצר + זקן ארוך

זקן קצוץ עם דהייה נמוכה

נמוכה נמוכה + קו למעלה + זקן קצוץ

זקן מלא עם דהייה קרחת גבוהה

דהייה גבוהה + קרח עליון + זקן מלא

שיער באורך בינוני וזקן עבה ארוך

שיער באורך בינוני - זקן ארוך ועבה

צדדים קצרים עם עיצוב עליון ארוך וזקן

צדדים קצרים + עליון ארוך + עיצוב זקן

זקן + שיער חלקלק

זקן + שיער חלקלק

זקן עבה + מסרק מעל

מסרק מעל + זקן עבה

זקן ובאז חתוך

זקן + באז חתוך

Burst Fade Mohawk עם זקן עבה

Burst Fade Mohawk + זקן עבה

זיפים עבים עם שיער מוברש

זיפים עבים + שיער אחורי מוברש

צדדים מגולחים עם קשר עליון וזקן ארוך

צדדים מגולחים + קשר עליון + זקן ארוך

שיער מתולתל מבולגן וזקן קצר מלא

שיער מתולתל מבולגן + זקן קצר מלא

זקן מחוספס

זקן מחוספס