Asijští muži jsou známí svými rovnými vlasy a schopností házet téměř jakýkoli účes, ať už jde o vyblednutí, podřezání, uhlazený výstřih, rozčesání, top uzel, drdol, boční část, střih posádky nebo hranaté třásně. Od moderních krátkých účesů po trendy střední a dlouhé účesy, nejlepší asijské účesy nabízejí všestrannost, texturu a objem. Může to být jen jejich typ vlasů, který jim umožňuje flexibilitu stylovat všechny tyto skvělé účesy pro asijské muže nebo jejich ochotu být odchozí a módní, ale asijští kluci určitě mají úžasné účesy.

Módní kultura určitě platí pro korejské účesy, které jsou silně ovlivněny hvězdami K-Pop. Nezapomínejme však, že vrchní uzel a mužská buchta pocházely od japonského samuraje. A konečně, mnoho čínských mužů se v posledních letech stalo mnohem stylovějšími a módnějšími! Ať už byl důvod jakýkoli, cítili jsme, že je důležité věnovat celou stránku trendovým účesům a účesům asijských mužů.

Zde jsou nejoblíbenější účesy pro asijské muže.

Nejlepší asijské účesy pro muže

Od asijského vyblednutí až po podříznutí po stranách až po chladné účesy, jako jsou quiff, pompadour, faux hawk, uhlazené záda a špičaté vlasy, vyzkoušejte tyto skvělé asijské účesy a inspirujte svůj nový vzhled.

Asijské muži účesy

Tento texturovaný krátký asijský účes je skvělý způsob, jak upravit přirozený, chaotický vzhled. S krátkými vlasy na bocích a delšími vlasy nahoře jsou třásně mírně smeteny do strany pro jedinečný povrch. Nezapomeňte, že k vytvoření strukturovaného vzhledu s pomádou musíte produkt aplikovat na suché vlasy.

Asijské muži účesy

Ačkoli to bylo propagováno v 50. a 60. letech, klasická boční část je nadčasový pánský účes, který vřele doporučujeme pro obchodní nebo profesionální prostředí. Stejně jako asijský hřeben, tvrdá část dodává pěkný moderní vzhled při zachování čistého a chytrého stylu.

Asijské muži vlasy

Zde máme dlouhý hřeben přes účes, který vypadá skvěle, pokud na něj máte typ vlasů. Nízké zúžení po stranách nabízí určitý kontrast a dlouhý účes je česaný do strany pro stylové provedení.

Asijské účesy

Asijský podřez je jedním z nejoblíbenějších účesů pro asijské vlasy. Tento krátký hřeben přes účes je kombinován s chladným podřezáním pro vysoce kontrastní vzhled. Pro svěží styl holič dokonce přidal v řadě.

Účesy pro asijské muže

Tento krátký účes s krátkými stranami a bočními třásněmi využívá tento fakt, že asijští muži mají často husté vlasy, které se snadno upravují. Vysoké zúžení je konzervativní a klasické pro dokonalý gentlemanský účes.

Asijské podřezání

Vlnité třásně nahoře a krátké zúžení po stranách se stávají velmi skvělým účesem pro asijské muže. Tento populární korejský účes pro muže je trendy a jedinečný se schopností vyniknout v každém davu. Na asijské vlasy použijte silnou pomádu nebo vosk, aby vypadal celý den.

Asijské muži účes

Díky tomu, že si necháte vlasy nahoře dlouhé, dokáží stylizovat rozcuchané, ale stylové třásně. Vzhledem k tomu, že asijské vlasy jsou univerzální, můžete také vytvořit texturované hroty nebo hřeben.

Asijské muži účes

Mužský drdol, kterému se někdy říká moderní samurajské vlasy, se v posledních letech stal oblíbeným pánským účesem.

Asijské pánské účesy

Dlouhé, splývavé účesy i nadále vypadají úžasně na klucích, kteří je dokážou strhnout.

Asijské účesy

Tento delší top na mop je žhavým stylem pro muže s hustými vlasy. Jedinou výzvou je nechat si narůst vlasy!

Asijské účesy

Odpojené podřezání je trendová možnost účesu, kterou lze stylizovat různými způsoby. Zde vidíme zpackaný kartáč zpět, ale hřeben a pompadour také stojí za to experimentovat.

Cool asijské účesy

Toto je moderní způsob, jak rozhoupat rozcuchaný faux jestřáb. A díky zábavným designům vlasů na boku vytváří tento účes velmi módní střih a styl.

Asijské účesy

Místo použití vlasové kravaty tento styl drdolu obepíná vlasy, aby je držel na svém místě.

Asijští podřezaní muži

Asijské vlasy

Asijské účesy muži

Módní asijské účesy pro muže

Asijské muži účesy

Účesy pro asijské muže

Pokud se vám tyto oblíbené asijské střihy a styly líbily, měli byste se podívat na náš seznam nových účesů.