Pravděpodobně jste viděli řez na vojenských mužích a sportovcích. Také známý jako krátký řez štětcem nebo řez dlouhým otřepem, ostříhaný střih je typem bzučivého střihu, ve kterém jsou vlasy ostříhané nakrátko a na stejnou délku po celé hlavě. Zatímco tento pánský střih byl tradičně vyhrazen pro armádu, účesy typu butch se staly oblíbenými pro muže, kteří chtějí jednoduchý a jednoduchý styl. Některé mají vyblednutí nebo podřezání po stranách a zádech a chtějí jen krátké vlasy nahoře, ale mohou být také navrženy tak, aby skryly ustupující linii vlasů, opravily plešatá místa a zakryly vypadávání vlasů. Abychom vás inspirovali nápady a styly, sestavili jsme nejlepší účesy pro muže, které si můžete pořídit právě teď!

Butch Haircut

Co je řez Butch?

Butch cut je pánský sestřih s nenáročnou údržbou, který vyžaduje krátký rovnoměrný střih kolem hlavy. Jako účes ve vojenském stylu je to velmi krátký účes pro muže, který lze spárovat s vyblednutím nebo podříznutím po stranách a na zádech. Existuje mnoho variací stylu, včetně otřepů, štětců, bzučení a střihu posádky.

Butch Cut

Délka vlasů se pohybuje mezi 1/4 palce a 3/4 palce. Butch, který je zkrácen kratší než čtvrt palce nahoře, se obecně nazývá otřep. Mezitím může být delší řez řezáním označován jako řez štětcem. Stejně jako většina bzučených stylů, kluci obvykle žádají svého holiče o vybledlý účes po stranách, aby vytvořili určitý kontrast. Výsledkem je stylový mužský účes pro muže, který nevyžaduje žádný styling.

Pánské ostříhané střihy

Butch Cut vs Crew Cut

Butch střih je podobný střihu posádky, ale hlavní rozdíl je v tom, že střih střihu posádky je po celé délce delší a vpředu navíc. Butch účesy jsou opravdu krátké a nepotřebují žádný styl ani produkt. Mezitím je okraj řezu posádky obecně tažen do strany pro rozdělený styl.

Je také snadné provést řez řezáním doma pouze pomocí nůžek, ale doporučujeme vám navštívit holičství a nechat si pořezat posádku. Nejlepší účesy sestříhané posádkou jsou vybledlé po stranách a na zádech s delšími, vrstvenými vlasy nahoře. Správně zúžené vyblednutí je zásadní pro strhání účesu.

Butch Cut vs Crew Cut

Krátké účesy

Burr cut je oblíbená verze ostříhaného účesu a může vypadat dobře se všemi typy vlasů. Také známý jako krátký výstřih, ostříhání vlasů je o něco delší než indukční řez, což je typ účesu pro nové rekruty v armádě. Indukce je dosažena úplným bzučením vlasů bez ochranného krytu na strojcích.

Chcete -li získat otřepy, budete chtít použít chránič č. 1 nebo č. 2 všude. Vaše vlasy budou velmi krátké, takže vaše rysy obličeje budou středem pozornosti. Chcete -li drsný mužný vzhled, nechte si narůst plnovous a po stranách doplňte výstřih, který doplní vaše krátké vlasy.

Krátké účesy

Burr Cut

Dlouhé řezy Butch

Pokud vás oslovuje výstřih do zadku, ale obáváte se, že vaše vlasy budou příliš krátké, můžete se vydat na krátký střih. Také známý jako dlouhý výstřih, ale tento delší vlasový bzučivý střih je ostrý a odvážný. Kartáčem střižený sestřih lze upravit na špičku, rozdělit na stranu nebo upravit na plocho.

Pokud jsou vaše vlasy přirozeně kudrnaté, střih se na nich začne projevovat. Černoši, kteří se nechají ostříhat, mohou svými pevnými kadeřemi vytvářet vlny. Obecně tento styl nabízí více možností, pokud chcete experimentovat se stylizací svého vzhledu.

Kartáčovaný řez

Dlouhé řezy Butch

Butch Cut Fade

Butch cut fade je jedním z nejoblíbenějších účesů pro muže, kteří chtějí velmi krátké vlasy. Chlapi mohou požádat svého holiče o nízké, střední nebo vysoké vyblednutí, aby určili úroveň kontrastu mezi stranami a vrcholem. Můžete si také pořídit holicí strojek, plešinu nebo vyblednutí kůže, které zužují boky a zády k pokožce, aby se oholil. Tento ostrý střih vypadá stylově, když je čerstvý, ale s růstem vlasů bude vyžadovat úpravu každých pár týdnů.

Butch Cut Fade

Butch Cut s High Skin Fade Haircut

Butch Cut s plnovousem

Nejlepší na řezu je, že s vousy vypadá úžasně. Celebrity jako Tom Hardy a Nick Jonas rádi spárují bzučivý střih a vousy, protože vzhled je nervózní a sexy. Bez ohledu na délku vousů vám kontrast mezi krátkým účesem a vousy dodá mužský a chladný styl. Tato kombinace je také ideální, pokud jsou vaše vlasy řídké nebo řídnoucí, protože odstraní zaostření z vlasové linie a na vaši tvář.

Butch Cut s plnovousem

Burr Cut a Beard

Butch Cut s oholenou linkou

Pokud chcete, aby vynikl váš výstřih, zvažte přidat do směsi oholenou linku. Do fade můžete přidat jednu nebo dvě oholené linie a vytvořit tak módní vzhled. Linka může být na jedné nebo obou stranách vaší hlavy.

Butch Cut s oholenou linkou

Butch Cut Fade se dvěma oholenými linkami

Butch Účesy

Jen proto, že jsou tvé vlasy krátké, neznamená, že je nemůžeš upravit, a existuje mnoho skvělých účesů, které stojí za styling. Můžete použít silný přípravek na vlasy, abyste jej zvýraznili nebo položili naplocho, v závislosti na vzhledu, který se vám líbí. Od špatného chlapce po odvážného gentlemana, účesy typu butch lze vytvořit tak, aby odpovídaly vašemu stylu. Pokud chcete svou bzučivou hlavu posunout na další úroveň, můžete si dokonce vlasy obarvit na blond nebo platinu. Vyčnívejte z davu s obarveným platinovým blonďatým výstřihem.

Účes s blonďatým výstřihem

Cool Butch Účesy

Jak dát ostříhat

Butch cut je klasický účes, který se snadno dělá. Pokud dáváte ostříhat, stačí vám kvalitní zastřihovače vlasů s kompletní sadou chráničů. V závislosti na požadované délce byste měli připevnit chránič č. 3, č. 4 nebo č. 5, abyste mohli ostříhat ostříhaný střih.

Jakmile se rozhodnete pro správnou velikost chrániče, spusťte nůžky po celé hlavě a rozčesejte vlasy. Ujistěte se, že jste zakryli celou hlavu, abyste získali jednotný styl. Pomocí třícestného zrcátka zkontrolujte zadní část hlavy nebo požádejte o pomoc člena rodiny nebo přítele.

Jak udělat ostříhaný účes doma

Stříhání účesu, otřepů nebo kartáčů vyžaduje stejný postup krok za krokem, takže příště můžete svůj vzhled kdykoli změnit.

S tím bylo řečeno, pokud chcete získat bzučivý nebo výstřih s vyblednutím kůže po stranách, možná budete chtít navštívit holiče, který vám pomůže dosáhnout dokonalého vzhledu.

Jak dát ostříhat

Jak stylizovat Butch Cut

Butch střih se snadno získává a snadno se upravuje. Ve skutečnosti to vypadá dobře, i když ve vlasech není žádný stylingový přípravek. Pokud si chcete obléknout svůj krátký účes, můžete si upravit účes pomocí butchového vosku. Nanášení tohoto silného voskového produktu vám umožní prodloužit si krátké vlasy a vytvořit lesklou úpravu. Pokud si vyberete jeden z delších stylů, použijte butchový vosk, abyste získali texturovanější vzhled.

Jak stylizovat Butch Cut

Co je Butch Wax?

Butch vosk je klasický produkt pro úpravu vlasů pro muže s velmi silným držením. Tento výrobek podobný pomádě existuje již desítky let, poprvé se stal populárním na konci 50. a na počátku 60. let. V té době byl bzučivý vztek, ale holiči nechávali vpředu chomáč vlasů. Vosk byl použit k tomu, aby ty vlasy odstály další dávku panache. Vosk byl také velmi hořlavý, díky čemuž byl jen přitažlivější.

V dnešní době můžete použít butchový vosk k úpravě svých krátkých bzučivých vlasů. Ať už máte krátký nebo velmi krátký střih, vosk se snadno nanáší a nabízí silné držení, díky kterému budou vaše vlasy vypadat perfektně po celý den..

Prodej Lucky Tiger Cru Butch & amp; Ovládací vosk 3,5 oz 258 recenzí Lucky Tiger Cru Butch & Ovládací vosk 3,5 oz

  • Ovládejte voskovou tyčinku 3,5 unce
  • Snadno použitelný aplikátor tyčinek, který poskytuje…
  • Silný, přesto jemný a kompatibilní s dneškem…

7,50 $ Kup nyní