Pokud hledáte dětský mohawk, který je skvělý a nervózní, ale přesto super hezký, pak se vám budou líbit tyto mohawk účesy pro malé chlapce! Zatímco mohawk je tradičně intenzivní punkový styl s oholenými boky a dlouhými špičatými hroty, účesy mohawk pro děti se více podobají faux hawk. Nadčasový, oblíbený a trendový, existuje mnoho způsobů, jak přimět chlapce k čertu.

Z podříznutého nebo vybledlého účesu na bocích a zádech s krátkými, středními nebo dlouhými vlasy nahoře mohou mohawk styly vypadat skromně a sladce až přímo vzpurně a úžasně. Zde jsou nejlepší nápady pro mohawk pro děti, které můžete hned vyzkoušet.

Děti Mohawk

Nejlepší Mohawks pro děti

Vzhledem k tomu, že máte na výběr z mnoha různých typů střihů a stylů mohawk, je důležité si před návštěvou holičství představit, jak bude nový účes vypadat na vašem chlapci nebo batole. Prohlédněte si tyto roztomilé účesy mohawk pro děti, abyste svého malého chlapce nadchli tímto stylovým účesem!

Chlapci Mohawk

Krátký Mohawk

Krátký mohawk lze snadno získat a snadno upravit pro malé chlapce. Díky krátkým stranám a krátkým špičatým vlasům uprostřed vypadají dětské mohawkové účesy skvěle u chlapců všech věkových kategorií. Navíc, aby si účes vyzkoušely, nemusí jim dlouho růst vlasy.

Krátké účesy Mohawk Pro Děti

Tento skvělý dětský mohawk je dokonalým příkladem drsného, ​​ale hezkého účesu pro malé chlapce. Díky vysokému vyblednutí kůže po stranách, které se zakřivuje kolem ucha a dolů po výstřihu, jsou vlasy zkráceny, ale nejsou zcela oholené. Krátký mohawk nahoře je stylově chaotický a ozdobený lesklým gelem nebo pomádou.

Dětské krátké Mohawk Fade

Pro méně dramatický sestřih vyzkoušejte tento široký mohawk. Chlapci s rovnými, hustými vlasy ocení mírně ostnatý, rozcuchaný styl. Díky zužujícímu se vyblednutí jsou boky svěží a čisté, zatímco linie lemuje vlasovou linii kolem čela a spánků. Tyto typy stylů malého chlapce mohawk ponechávají dostatečnou délku pro všestrannost, což umožňuje dětem stylovat řadu různých účesů.

Dlouhý Mohawk

Dlouhý mohawk je typ krátkých bočních, dlouhých účesů, které maximalizují objem a výšku. Pokud chcete ze svých kluků udělat dlouhé vlasy, určitě budete muset použít silný stylingový produkt.

Dlouhé Mohawk Účesy Pro Děti

Na obrázku je úžasný dlouhý účes mohawk, který vynikne v každém davu. Módní a elegantní, vybledlé strany kontrastují se špičatými špičatými vlasy. Tento styl, tlačený do středu a vytváří ostré konce, nabízí příjemnou rovnováhu mezi rozkošným a rebelským.

Dlouhé účesy Mohawk pro batole

Naproti tomu toto roztomilé batole mohawk zaujímá přirozenější přístup. Pořiďte si klasické zúžení s nůžkami na bocích a na zádech, aby vám bzučely krásné, lesklé vlasy. Nechte 3 až 4 palce na délku s vrstvami a maminky mohou stylovat faux jestřába, hřebenovat, uhladit záda nebo postranní třásně. Použijte matnou pomádu nebo vosk na texturovaný povrch, který se vzdává tuhosti gelu. To zvýrazní nádherné a zdravé vlasy vašeho dítěte.

Chlapci Faux Hawk Fade

Umělý jestřáb, také známý jako fohawk, je méně intenzivní verzí mohawka, ale může být skvělý pro formální i neformální příležitosti. Místo holení po stranách požádejte svého holiče o módní účes pro chlapce. Kids fohawk je moderní variace, která umožňuje chlapcům experimentovat s ostnatými účesy, aniž by se plně angažovali.

Faux Hawk Fade pro malé kluky

Zde je okouzlující faux hawk fade. Díky nízkému zúžení, vpředu špičatému a chaotickému stylu tento odvážný střih vydává spoustu osobnosti. Pro změnu tempa mohou děti vždy pročesávat vlasy dopředu, dozadu nebo do strany. Jako jeden z nejlepších účesů pro chlapce s hustými vlasy stojí tento krátký faux jestřáb za vyzkoušení!

Děti Faux Hawk Fade

Tento dlouhý faux hawk fade vypadá odvážně a úžasně. Boky jsou bzučení krátké s plešatým podříznutým vyblednutím, které se mísí s kůží. Tři pruhy oholené do boku hlavy vytvářejí úžasný design vlasů. A faux hawk je stylizovaný tlustými, dlouhými a výraznými hroty. Celkově je tento falešný mohawk s dlouhými vlasy neuvěřitelně stylový.

Fohawk pro děti

Nakonec je kluk fohawk velmi univerzální a lze jej stříhat a stylizovat různými způsoby. Pokud chcete, aby vlasy vašeho malého chlapce byly jedinečné a svěží, aniž by docházelo k úplnému vyblednutí mohawk, pak dětský účes z umělého jestřába nezklame.

Krátké špičaté účesy

Špičaté účesy pro děti byly vždy oblíbené. Zatímco špičaté vlasy 90. let s matnými konečky již nejsou přijatelné, krátké ostříhané účesy, které připomínají mohawky, jsou rozhodně trendy. Vedlejší výhodou je, že tyto skvělé styly umožňují stylizovat širší oblast vlasů.

Krátké špičaté účesy

Tento krátký špičatý účes mohawk je vybaven nízkým zúžením a oholenou linií. Roztomilé blonďaté vlasy jsou uprostřed plné hustých hrotů. Pro texturovaný, přírodní povrch, který nechává vlasy vašeho dítěte skutečně zářit, použijte špičkovou pomádu, vosk nebo jíl.

Kluci Curly Mohawk

Mohawk je skvělým příkladem skvělého účesu, který funguje se všemi typy vlasů. Ve skutečnosti si chlapci s vlnitými nebo kudrnatými vlasy mohou užívat jedinečnou strukturu a styl, kterému se může vyrovnat jen málokdo.

Kluci Curly Mohawk

Tento kudrnatý mohawk má pěkný zúžený střih a rozcuchané dlouhé vlasy stékající uprostřed. Klasické zúžení ponechává poměrně dlouhou délku pro konzervativnější úpravu, ale dostatečně střihává, aby vytvářelo kontrast. Vlny a kudrlinky dodávají hloubku a osobnost, která by nemohla vypadat lépe.

Mohawk s oholenými stranami

Klasický mohawk s oholenými boky je odvážný vzhled, který vyžaduje určitou dávku nebojácnosti. Ať už budete mít dlouhého nebo krátkého oholení mohawk, určí, jak odchozí bude účes.

Děti Mohawk s oholenými stranami

Ačkoli existuje několik typů mohawků, které mohou chlapci získat, je těžké popřít, že ostré hroty a ostrá linie vlasů vytvářejí čistý a rozkošný styl. Chcete -li mohawka oholit doma, použijte dobré zastřihovače bez ochranného krytu a ostříhejte svému malému chlapci vlasy. Stříhání vlasů vašeho dítěte doma může rodičům ušetřit spoustu peněz za návštěvy holičství.

Účesy Mohawk Pro Děti

Na obrázku je skvělý příklad mohawka pro chlapce s jemnými vlasy. Tento úzký mohawk má velmi krátký sestřih na bocích a na zádech s barvenými vlasy nahoře. Protože styly mohawk mají být zábavné, děti mohou experimentovat s různými styly. Například nemusí být všechny vlasy ostříhané přímo nahoru. Aplikujte lehký stylingový produkt pro rovnováhu mezi výškou a pohybem.

Chlapecké modré vlasy Mohawk s oholenými stranami

Naproti tomu tento dlouhý účes mohawk jde tradiční cestou. Vyholením boků holohlavými a dlouhými vlasy do úzkého mohawku se tento malý chlap plně oddal vzhledu. Chlapci se mohou dokonce inspirovat k barvení vlasů radikální barvou. Z modré na červenou, zelenou a fialovou zkuste a dočasný sprej na barvení vlasů nebo vosk, který se vymývá.

Mohawk pro černé chlapce

Mohawks malého černého chlapce jsou rozkošní a kreativní a zdůrazňují, jak tento trendový účes může fungovat pro všechny děti. Jak je uvedeno níže, mohawk černého dítěte je střižený a stylizovaný trochu jinak, aby vyhovoval kudrnatým, kudrnatým vlasům.

Mohawk pro černé chlapce

Tento skvělý krátký účes, známý jako burst fade mohawk, je super stylový a hladký. Srážkový výstřih se zužuje kolem ucha a dolů k výstřihu pro nový styl. Tento kudrnatý mohawk, spárovaný s řadou, která tvaruje a čistí vlasovou linii kolem čela a spánků, je symbolem vynikajícího holičství. Naneste hladký výrobek zlepšující zvlnění, abyste dotáhli kadeře a minimalizovali krepatění a dosáhli dokonalého výsledku.

Cool Mohawk Fade účesy pro malé černé chlapce

V kombinaci s dlouhými zákrutami a kudrlinami má tento mohawk pro černé vlasy mnohem větší přístup. Fade burst skin je střižena velmi krátce, aby se maximalizoval kontrast, a dlouhé kudrnaté vlasy jsou obarveny na blond pro jedinečný styl. I když růstu vlasů vašeho dítěte může tak dlouho trvat, výsledek stojí za to.

Cool Mohawks pro batolata

Batole mohawk je způsob, jak se i malí chlapci mohou dostat do vzrušení při navrhování tohoto vzhledu. Protože chlapci mají nádherné, přirozeně lesklé vlásky, nedoporučujeme vám zatím vyblednout ani si oholit hlavičku. Místo toho stylizujte faux jestřába a užívejte si jejich krásné kadeře jen o něco déle.

Batole Mohawk

Požádejte kadeřníka nebo holiče vašeho dítěte, aby zkrátil strany nůžkami, nikoli nůžkami, aby zachoval jejich svěží zámky. Středně dlouhé až delší vlasy lze stylizovat do různých stylů mohawk. Spike a zatlačte chloupky směrem ke středu hlavy nebo jen vpředu vpřed pomocí organického dětského gelu na vlasy.

Roztomilý blonďatý mohawk pro malé kluky

Alternativně tento účes batole mohawk funguje dobře s krátkým střihem. Spiknutí mohawka s krátkými vlasy bude vyžadovat vysoce kvalitní produkt, ale vzhled je okouzlující a nevinný jako účes předškolního chlapce.

Mohawk Fade Designs

Vzhled vlasů pro chlapce je v posledních letech trendem, protože se děti pokoušejí přizpůsobit stylům svých starších bratrů nebo otců. Hvězdy, linie, cik-caky a oholené části jsou jen některé z návrhů mohawk, které si mohou vyzkoušet malí chlapci.

Mohawk Fade Designs

Toto vysoké vyblednutí kůže je zdůrazněno tvarem nahoru a tvrdou částí. Tlustý, oholený design dodává šmrncovním vlasům nahoře.

Nejlepší návrhy účesů Mohawk

Blonďatý mohawk, tmavé vybledlé strany a oholená linie, která se obloukem kolem hlavy dělají z tohoto účesu elegantní a zábavný.

Roztomilé styly Mohawk

Roztomilé mohawk styly přicházejí v mnoha různých délkách a střizích. Ale pravdou je, že malí chlapci vypadají dobře ve všech druzích mohawků a moderních účesů.

Roztomilé styly Mohawk pro děti

Tento roztomilý mohawk má nízké nároky na údržbu a rychle se upravuje. Módní děti mohou spárovat hezké oblečení se skvělými faux jestřáby nebo mohawky pro šťastné médium mezi gentlemanem a rockovou hvězdou.

Jak stylizovat Mohawk

Ať už má váš malý chlapec krátké nebo dlouhé vlasy, styling mohawk vyžaduje silný vlasový přípravek. Aby váš dětský mohawk zůstal celý den na špičce a vstával, budete muset použít pomádu nebo gel s vysokou fixací spolu s vysoušečem vlasů.

Jak stylovat chlapce Mohawk

Chcete -li upravit mohawk, naneste dětem dobrý gel na vlasy a rozetřete ho do vlasů vašeho malého chlapce. Prsty a rukama propracujte výrobek od kořene ke špičce. Nyní položte ruce na každou stranu hlavy a zatlačte vlasy směrem ke středu a zvedněte je, čímž vlasy roztáhnete.

Jak stylizovat Mohawk pro malé chlapce

Jakmile navrhnete styl, trik je získat mohawka, aby zůstal vzhůru. Pro dlouhý účes mohawk nebo fohawk mohou maminky použít vysoušeč vlasů na nízké teplotě, aby se ujistily, že vlasy jsou špičaté, naneste malý sprej na vlasy pro extra držení nebo proveďte obojí.

Stylingové výrobky Mohawk pro děti

Účesy Mohawk zahrnují používání dobrých stylingových produktů pro děti. Abychom to maminkám usnadnili, zkompilovali jsme ty nejlepší vlasové produkty pro malé chlapce a děti. Od špičkových vlasových gelů na trhu až po kvalitní pomády, vosky, stylingové krémy a pěny, podívejte se na tyto skvělé produkty pro úpravu vlasů pro mohawks!

Náhled Hodnocení produktu Cena
Gel na vlasy pro děti | Držení světla | Bez chemikálií | Vyrobeno z organické aloe vera a vitamínů | Bezpečné pro děti, batolata, muže a ženy | Vždy Paraben, Sulfate & amp; Bez vůně | Vyrobeno v USA (1 jednotka) Gel na vlasy pro děti | Držení světla | Bez chemikálií | Vyrobeno z organické aloe vera a vitamínů | Bezpečně zapnuto… 1933 recenzí 14,99 $ Kup nyní
Stylingový gel na vlasy Fresh Monster Kids | Přírodní, bez alkoholu | Med Hold | 6 oz | Děti & amp; Dětský gel na vlasy Stylingový gel na vlasy Fresh Monster Kids | Přírodní, bez alkoholu | Med Hold | 6 oz | Děti & Dětské vlasy… 1 602 recenzí 13,98 USD Kup nyní
AMERICAN CREW Firm Hold Styling Gel, 33,8 Fl Oz AMERICAN CREW Firm Hold Styling Gel, 33,8 Fl Oz 6 204 recenzí 33,76 USD Kup nyní