גברים אסיאתים ידועים בשיער החלק שלהם וביכולתם להתנדנד כמעט בכל תסרוקת, בין אם זה דהייה, חיתוך, חלקלק לאחור, מסרק, קשר עליון, לחמניה, חלק צד, חתך צוות או שוליים זוויתיים. מתסרוקות קצרות מודרניות ועד תסרוקות אופנתיות בינוניות וארוכות, מיטב התספורות האסיאתיות מציעות צדדיות, מרקם ונפח. זה יכול להיות רק סוג השיער שלהם שמאפשר להם את הגמישות לעצב את כל התספורות המגניבות האלה לגברים אסיאתיים או את הנכונות שלהם להיות יוצאים ואופנה קדימה, אבל לבחורים האסיאתיים בהחלט יש כמה תסרוקות מדהימות..

תרבות אופנתית היא בהחלט המקרה של תסרוקות קוריאניות, המושפעות מאוד מכוכבות ה- K-Pop. עם זאת, אל לנו לשכוח כי הקשר והלחמניה העליונים מקורם בסמוראים היפנים. ולבסוף, גברים סינים רבים הפכו להיות הרבה יותר מסוגננים ומודעי אופנה בשנים האחרונות! תהיה הסיבה אשר תהיה, הרגשנו שחשוב להקדיש דף שלם לתסרוקות ותספורות אופנתיות של גברים אסיאתיים.

להלן התסרוקות הפופולריות ביותר לגברים אסיאתיים.

התסרוקות האסיאתיות הטובות ביותר לגברים

מהדהייה האסיאתית ועד לחתך הצדדים ועד תסרוקות מגניבות כמו הצוף, הפומפדור, הנץ הדומה, חלקלק אחורי ושיער קוצני, בדוק את התסרוקות האסיאתיות המגניבות האלה כדי לעורר את המראה החדש שלך..

תסרוקות גברים אסיאתיים

תסרוקת אסייתית קצרה במרקם זו דרך מגניבה לעצב מראה טבעי ומבולגן. עם שיער קצר בצדדים ושיער ארוך יותר למעלה, השוליים נסחפים מעט הצידה לגימור ייחודי. רק זכור כי כדי ליצור מראה מרקם עם פומדה, עליך למרוח את המוצר על שיער יבש.

תספורות גברים אסיאתיים

למרות שהוא פופולרי בשנות ה -50 וה -60, החלק הצדדי הקלאסי הוא תסרוקת גברים נצחית עליה אנו ממליצים בחום למסגרות עסקיות או מקצועיות. בדומה למסרק האסייתי, החלק הקשה מוסיף מראה מודרני נחמד תוך שמירה על סגנון נקי וחכם.

שיער גברים אסיאתי

כאן יש לנו מסרק ארוך על תסרוקת שנראית נהדר אם יש לך את סוג השיער לזה. דהיית ההתחדדות הנמוכה בצדדים מציעה ניגודיות מסוימת והתסרוקת הארוכה מסורקת בצד לגימור מסוגנן.

תסרוקות אסיאתיות

החתך האסייתי הוא אחת התסרוקות הפופולריות ביותר לשיער אסייתי. תסרוקת קצרה מעל תסרוקת משולבת עם חיתוך מגניב למראה בניגודיות גבוהה. לסגנון רענן, הספר אפילו הוסיף בשורה.

תסרוקות לגברים אסיאתיים

עם צדדים קצרים ושוליים שנסחפו בצד, תסרוקת פשוטה זו מנצלת את העובדה שלגברים אסייתים יש לעתים קרובות שיער סמיך שקל לעצב. דהיית ההתחדדות הגבוהה היא שמרנית וקלאסית לתספורת הג’נטלמן המושלם.

חתך אסיאתי

שוליים גלייים למעלה והתעמקות קצרה בצדדים הופכת לתסרוקת מגניבה מאוד לבחורים אסיאתים. תסרוקת קוריאנית פופולרית זו לגברים היא אופנתית ויוצאת עם יכולת להתבלט בכל קהל. השתמש בפומדה או שעווה חזקים לשיער אסייתי כדי לשמור על מראה זה כל היום.

תסרוקת גברים אסיאתיים

על ידי שמירה על השיער שלך לאורך ארוך, בחורים מסוגלים לעצב שוליים מבולגנים אך מסוגננים. מכיוון שהשיער האסיאתי הוא רב תכליתי, תוכל גם ליצור קוצים במרקם או מסרק.

תספורת גברים אסיאתיים

לפעמים מכונה שיער סמוראי מודרני, לחמנייה הגבר הפכה בשנים האחרונות לתסרוקת גברים פופולרית.

תסרוקות גברים אסיאתיות

תסרוקות ארוכות וזורמות ממשיכות להיראות מדהים על בחורים שיכולים להוריד אותם.

תסרוקות אסיאתיות

חולצת המגב הארוכה יותר היא סגנון לוהט לבחורים עם שיער סמיך. האתגר היחיד הוא לצמוח את השיער שלך!

תסרוקות אסיאתיות

החתך המנותק הוא אופציה לתספורת אופנתית שניתן לעצב במגוון דרכים. כאן אנו רואים מברשת מבולגנת לאחור, אבל כדאי גם להתנסות עם המסרק והפומפדור.

תסרוקות אסיאתיות מגניבות

זוהי דרך מודרנית לטלטל נץ מלאכותי מבולגן. ועם עיצובי השיער המהנים בצד, התספורת הזו יוצרת גזרה וסגנון אופנתי מאוד.

תסרוקות אסיאתיות

במקום להשתמש בקשירת שיער, סגנון הלחמנייה הגבר הזה עוטף שיער כדי להחזיק אותו במקומו.

גברים תחתונים אסיאתיים

שיער אסייתי

תספורות אסיאתיות גברים

תספורות אסיאתיות אופנתיות לגברים

תסרוקות גברים אסיאתיים

תסרוקות לגברים אסיאתיים

אם נהניתם מהגזרות והסגנונות הפופולריים באסיה, כדאי שתבדקו ברשימת התסרוקות החדשות שלנו.