Hip-hop je vlivnou silou v pánské módě a stylu po celá desetiletí. Jako tvůrci trendů, hip-hopoví umělci a rappeři efektivně spolupracují se svými holiči, aby získali ty nejlepší účesy. Pokud toužíte po stylovém vzhledu, můžete se inspirovat pohledem na vlasy svého oblíbeného rappera. Ať už máte rádi Kanye West, Jay-Z, Snoop Dogg, Eminem, ASAP Rocky, Drake nebo Coolio, existuje mnoho slavných hudebníků, kteří inspirují váš účes. Abychom vám pomohli najít ty správné střihy a styly, sestavili jsme průvodce nejlepšími sestřihy rapperů, které právě teď zvažte. Od copánků přes dredy až po barevné barvené vlasy, prozkoumejte tyto trendy hip-hopové účesy a získejte jedinečný vzhled.

Rapper účesy

Rapper účesy

ASAP Rocky

ASAP Rocky je senzací už od vydání prvního mixtapu v roce 2011. Jeho excentrický smysl pro styl mu pomohl ještě více vyniknout z davu a umožnit mu alespoň jednou promítnout obraz někoho nepředvídatelného a ochotného zkusit cokoli..

Nicméně, pokud jde o jeho vlasy, ASAP Rocky má tendenci být věrný svým krabicovým copánkům – bez námahy cool vzhled, který je docela univerzální. Jako jeden z nejoblíbenějších účesů pro černé muže se krabicové copánky dosahují rozdělením vlasů na části ve tvaru čtverce. Tyto části se poté spletou a v případě potřeby se vmíchají do syntetických vlasů. Výsledkem je výrazný účes pro pánské copánky.

ASAP Rocky

Kačer

Drake je jiný druh hip hopového umělce, jehož hudba se dotýká témat, jako jsou minulé chyby, pocity a občasná nedůvěra. Je to, jako by vzal tvrdý rapperový stereotyp a vyhodil ho oknem, což mu jen připadá jako více relatable.

Drakeův střih je jeho charakteristický bzučivý střih, který se snadno udržuje. Spárovaný s plnovousem mu dodává atmosféru ležérnosti, která ladí s jeho melodiemi. Pokud se chcete vydat po jeho stopách, požádejte o oholenou linii na hranici vlasů.

Kačer

Fetty Wap

Fetty Wap dostal nějakou reakci poté, co vyšlo najevo, že jeho dredy byly falešné. Není to však první ani poslední celebrita, která kdy skála falešné dredy, takže neočekáváme, že by vzhled v dohledné době vyšel z módy. Rozšíření dreadlock se navíc hodí, když se vám nechce čekat, až vám narostou vlasy.

Udržování dredů na druhé straně vyžaduje spoustu zvlhčení a stylingu. Před rezervací schůzky s vlasy se ujistěte, že jste na výzvu.

Fetty Wap

Kulomet Kelly

Vzdálený bratranec mužské buchty, vrchní uzel býval v té době nejlepším přítelem Machine Gun Kelly. Hudebník nyní upřednostňuje kratší, rozcuchané vlasy, které jsou stejně odvážné a stylové vzhledem k platinové blond barvě.

Pokud uvažujete o získání špičkového uzlu, máte štěstí, protože výsledkem může být ve skutečnosti hubnutí. Váš obličej bude vypadat delší, což je skvělé, pokud nemáte definovanou kostní strukturu. Špičkový uzel skvěle ladí s vousy pro více mannový efekt.

Kulomet Kelly

Snoop Dogg

Snoop Dogg během své kariéry experimentoval s různými účesy, takže je bona fide vlasová superstar. Přesto jsou jeho cornrows pravděpodobně první věcí, která se vám vybaví, když si vzpomenete na rappera, který dosud označoval jeho nejikoničtější vzhled.

Cornrows jsou praktickou i stylovou volbou, protože chrání vlasy a zároveň zajišťují, že budete vypadat svěží bez ohledu na příležitost. Ať už se rozhodnete pro základní obruče nebo pro něco složitějšího, během chvíle budete otáčet hlavy.

Snoop Dogg

Eminem

Eminemovy přirozené vlasy jsou tmavě hnědé, ale stal se populárním, když houpal krátký střih se světlými blond vlasy. Vzhled se stal ikonickým až do bodu, kdy ho pravděpodobně budeme navždy představovat.

Pokud uvažujete o přijetí podobného vzhledu, pořiďte si dobrého koloristu. Budete potřebovat pravidelnou údržbu, hlavně každých šest týdnů upravovat své kořeny. Důrazně nedoporučujeme bělení vlasů doma. Můžete skončit s odbarvenými vlasy nebo nekonzistentní barvou.

Eminem

Víkend

The Weeknd je další umělec, jehož vlasy za ta léta prošly nejrůznějšími styly, přičemž nejpopulárnějšími pravděpodobně byly jeho dredy, vždy upravené do nějakého drdolu nebo culíku.

Stříhal si vlasy těsně před vydáním alba Starboy v roce 2016 a přiznal, že cítí okamžitou úlevu. Jinými slovy, je to těžký styl, jak se stáhnout, tak se o něj starat. Ale pokud jste ochotni udělat další míli, přitáhne to spoustu pozornosti.

Weeknd

Kendrick Lamar

Zvraty jsou účesem Kendricka Lamara a vy mu musíte dát za pravdu, že vždy vypadá přesně. Ať už si Lamar zvolí dlouhé nebo košilové vlasy, okamžitě ho poznají.

Ještě lépe zajišťují uhlazený vzhled každému muži s afro texturovanými vlasy, který je touží vyzkoušet, a nabízí spoustu možností stylingu. Ať už máte jakýkoli typ vlasů, můžete najít zkroucení, které bude fungovat.

Kendrick Lamar

Travis Scott

Travis Scott je známý dvěma velkými věcmi: jeho hudbou a smyslem pro styl, s důrazem na jeho copánky, vždy stylově poutavým způsobem. Naštěstí můžete tento vzhled doma dosáhnout levně, pokud jste ochotni vypořádat se s křivkou učení spojenou s pletením vlastních vlasů.

Pokud máte potíže dosáhnout zadní části hlavy, požádejte o pomoc přítele nebo někoho blízkého. Pro profesionální výsledky se o vás holič dobře postará.

Travis Scott

Coolio

Neslavný účes Coolio se zapíše do historie jako jeden z nejodvážnějších a nejšílenějších hip-hopových účesů všech dob. Jeho copánky ve stylu Medúzy působí silným prvním dojmem, takže vás zajímá, jak se mu daří účinně vzdorovat gravitaci.

K úpravě tohoto podivného účesu použil rapper těsnou sponku do vlasů a vlasový produkt. Nedoporučujeme vyzkoušet něco podobného, ​​pokud pracujete v tradiční práci 9 až 5, protože nemusí létat s vašimi nadřízenými. Jinak to klidně zkuste.

Coolio

Jay-Z

Jay-Z jakožto jeden z nejúspěšnějších hip hopových umělců a podnikatelů v USA není třeba představovat.

Po dlouhou dobu měl hudebník krátké vlasy přes tradiční buzz střih, ale v poslední době si je nechal narůst a sportovat zpackané afro, které mu sluší. Zjevně přijímá přirozenější, neleštěný vzhled. Bude zajímavé sledovat, odkud odtud jde.

Jay-Z

Kanye West

Kanye West není známý tím, že si udržuje nízký profil, a toto prohlášení platí pro rapperův sestřih. Zatímco Kanyemu se občas ozývá buzz cut nebo oholená hlava, rapper obvykle experimentuje s novým vzhledem. Od složitých návrhů oholených vlasů přes šílené barvy až po parmice, tento umělec si udržuje svůj účes chladný a módní.

To je další důkaz, že k silnému prohlášení nepotřebujete dlouhé vlasy. Jako v době, kdy si Kanye nechal do vlasů oholit logo Fendi. Nebojí se bavit a vy také ne.

Kanye West

Post Malone

Post Malone už nesportuje svou rozcuchanou pánskou buchtu, ale na chvíli se dobře pobavil. Maloneův mužský drdol je určitě stále vynikající inspirací pro muže, kteří chtějí dosáhnout uvolněného vzhledu.

Chcete -li jej znovu vytvořit, potřebujete dlouhé vlasy, spoustu sponek do vlasů a trpělivost. Pokud máte ustupující vlasovou linii, určitě se vyhněte mužským drdolům. Když si necháte stáhnout vlasy, bude to jen znatelnější.

Post Malone

Chris Brown

Psaní o vývoji vlasů Chrise Browna by nám chvíli trvalo. Koneckonců, pokud jde o vlasy, je jako chameleon, který vždy debutuje svěžím pohledem.

Od copánků přes základní buzz střih až po krátké kadeře, Brown je vyzkoušel všechny s různým stupněm úspěchu. Jeho vlasy jsou východiskem pro sebevyjádření, stejně jako jeho hudba. I když ho jeho osobní život rozhodně nedoporučuje jako vzor, ​​nemůžeme mu upřít smysl pro styl.

Chris Brown

Wiz Khalifa

Další umělec, který se nebojí hrát si s vlasy, účes Wiz Khalifa se postupem času změnil. Rapperovy dredy jsou obzvláště trendy, ale milujeme také jeho krátké afro s charakteristickým medovým blonďatým barvivem v přední části.

Přidání barevného nádechu do vlasů je rozmarný způsob, jak okořenit váš vzhled, aniž byste trávili příliš mnoho času stylováním.

Wiz Khalifa

Busta Rhymes

Busta Rhymes se proslavil svými dlouhými, svůdnými dredy, a tak bylo překvapivé, když si v roce 2005 „z duchovních a osobních důvodů“ ostříhal vlasy. Od té doby většinou sportuje buzz cut nebo Caesar cut – méně ikonický, ale praktičtější.

Pokud uvažujete o získávání dlouhých dredů, pamatujte, že jejich péče může být časově náročná. Budete muset přijmout novou rutinu péče o vlasy, která zahrnuje náboženské zafixování rozpuštěných vlasů a spaní s šátkem na hlavě.

Busta Rhymes

P. Diddy

Po většinu své kariéry byl P. Diddy ztělesněním tradičních vlasů, obvykle s bzučivým střihem. Což je ještě více zapamatovatelné, když na začátku roku 2000 debutoval se svým oříznutým Mohawkem.

Vzhled docela dobře stárl, takže byste mohli zvážit, jestli to zkusit. Ujistěte se, že investujete do silného gelu nebo pomády, aby Mohawk vypadal svěží po celý den.

P Diddy

Tupaca

Zesnulý Tupac je legenda, ale jeho vliv není omezen na hudbu. Zatímco většina fanoušků si pamatuje, že Tupac byl plešatý s oholenou hlavou, jeho slavný účes Juice nikdy nevyšel z módy. Tupac s vlasy připomíná zlatou éru hip hopu.

Klasický střih spadá někam mezi box a high top fade a je ideální pro kluky s kudrnatými vlasy. Zeptejte se svého holiče na styl Juice a bude přesně vědět, jak ho snížit.

Tupaca

Lil Uzi

Dredy Lil Uzi prošly různými barvami, od zelené přes blond po jasně oranžovou. Pokud se nebojíte vyniknout, s potěšením vám můžeme sdělit, že umírání dredů se neliší od barvení běžných vlasů.

Budete chtít zajistit, aby byly dredy zvlhčené, a budete je muset odbarvit, pokud se chystáte pro světlejší barvu než vaše přirozené vlasy. Pro dosažení nejlepších výsledků si objednejte schůzku s kadeřníkem.

Lil Uzi