Účesy Fuckboy jsou jedny z nejžhavějších trendových pánských účesů roku 2021. Také jako „fuckboi“ nebo „f boy“ se fuckboy vlasy mohou pohybovat od krátkých po střední až dlouhé, ale obecně zahrnují chladné krátké strany, delší top styly, které jsou populární v holičství dnes. A zatímco si fuckboy obecně představuje hráče hráče nebo dámy, fuckboy účesy bývají moderní, čisté a extrémně stylové. Z tohoto důvodu by si chlapi měli navzdory stereotypu osvojit kurva boi účes.

Ať už chcete zúžení nebo podříznutí po stranách spárované s quiffem, hřebenem, pompadourem, umělým jestřábem, bočním dílem, uhlazeným zády nebo jiným účesem pro chlapce, vřele doporučujeme pořídit si jeden z těchto sexy střihů a stylů . V této příručce najdete ty nejlepší styly účesů, které můžete vyzkoušet.

Fuckboy účes

Nejlepší FuckBoy účesy

Zde je několik příkladů stylových fuckboy účesů.

Pánské střihy

Ačkoli slábnutí účesu existuje téměř stejně dlouho jako samotné holiče, zúžené blednutí je i nadále základem pro většinu pánských účesů. To je důkazem toho, jak dobré vyblednutí vypadá s tolika různými styly a poskytuje svěží střih nenáročný na údržbu, který zaměřuje oči na upravené vlasy nahoře.

Fuckboy Fade účesy

I když je na výběr z různých různých typů vybledlých účesů, technika střihu a povrchová úprava jsou obecně stejné. Chcete -li snížit vyblednutí, holiči budou míchat vlasy krátké až kratší po stranách a zpět směrem k zátylku.

Existují vysoké, střední a nízké zeslabení, které určují, kde začíná zužování. Vysoký útlum začíná v horní části boků a zadní části hlavy a nízký útlum začíná přímo nad ušima a výstřihem. Kluci mohou také požádat o zúžení nebo vyblednutí kůže, které řekne holiči, jak krátké má být vyblednutí..

Účesy Fuckboi - Taper Fade + silné kartáčované zadní vlasy

Pokud potřebujete konzervativnější, profesionální profesionální střih, je nejlepší volbou nízké zúžení. Na druhou stranu, pokud chcete pro ostrý účes vážně odvážný střih se spoustou kontrastu, je vysoké vyblednutí mnohem výraznější.

Kromě toho může pokožka nebo plešatá bledost nabídnout velmi agresivní povrchovou úpravu, která spojí vlasy do holé pokožky. A pokud opravdu chcete drsný vzhled, spárujte ho s hustým plnovousem. Tato kombinace vybledlých stran, středně dlouhých až dlouhých vlasů nahoře a robustního plného plnovousu v podstatě představuje startovací balíček pro fuckboy.

Low Skin Fade s plnovousem

Podřezané účesy

Podříznutí je hodně podobné vyblednutí, protože jsou to oba skvělé krátké účesy pro muže. Rozdíl mezi vyblednutím a podříznutím spočívá v tom, že místo vyblednutí vlasů je podříznutí celé jedné strany kolem boků a zad. Jako populární hipsterský sestřih, slicked back undercut mohl být původní kurva boy haircut.

Pánský účes s upraveným zpětným střihem s texturou

S dobrým odpojeným podříznutím a délkou nahoře mohou kluci vytvořit některé z nejlepších dnešních stylů, včetně pompadour, quiff a hrebeň. Podřízené účesy fungují dobře u mužů s rovnými, hustými vlasy, ale střih může také skvěle vypadat s vlnitými a kudrnatými vlasy.

Podřez + tlustý texturovaný quiff nahoře

Comb Over

Hřeben je snadno mezi nadčasovými pánskými účesy. S tolika způsoby, jak upravit část vlasů a styl hřeben přes účesy, by chlapi měli opravdu zvážit tento ikonický vzhled. Ačkoli byl hřeben přes účes kdysi spojován s plešatějícími muži, kteří se pokoušeli zakrýt řídnoucí vlasy, hřeben přes vyblednutí nebo podřezaný hřeben úplně změnil tento pohled.

Nejlepší hřeben přes vybledlé účesy

V těchto případech může být hřeben upraven s lesklým nebo texturovaným povrchem. Klasický vzhled obecně vyžaduje silnou pomádu pro úhledný styl, zatímco moderní texturovanou verzi lze nejlépe dosáhnout se středním držením, matnou pomádou nebo voskem s nízkým leskem.

Comb Over Fade

Hřeben lze navíc stylizovat různými způsoby. Jeden je se silnou, dobře definovanou částí a všechny vlasy se přehnaly na jednu stranu, aby vypadaly úhledně a strukturovaně. Druhý způsobí přirozenější kartáčování vlasů pro uvolněný styling.

Hřeben přes účes

Hřeben přes účes vám nakonec poskytne velkou flexibilitu a umožní vám vytvořit řadu úžasných stylů – klasických nebo moderních. Se středně dlouhými až dlouhými vlasy nahoře mohou kluci dostat quiff, pompadour, uhladit si vlasy dozadu nebo je ostříhat..

Patka

Quiff je typický fuckboy účes. Moderní texturovaný quiff účes je ležérní a uvolněný a vydává chladné vibrace. Obzvláště populární pro mladší muže, vyžaduje určitou údržbu, která propůjčuje metrosexuální stigma. Quiff je však více než hodný času na styl.

Quiff + Low Taper Fade + Silné vousy

K vytvoření tohoto objemného stylu stačí pouhé 3 až 4 palce vlasů nahoře. Můžete se rozhodnout pro vyblednutí stran nebo ponechání všech jedné délky. Volba je na vás, ale pamatujte, že čím kratší strany, tím dramatičtější bude quiff.

High Taper Fade + dlouhý texturovaný moderní quiff

Chcete -li styl quiff, jednoduše použijte výrobek z voskových vlasů, pokud chcete texturovaný, přirozený vzhled nebo pomádu pro elegantní a lesklý povrch. Stylingový přípravek naneste na vlhké vlasy, poté si vlasy pročešte dozadu (nebo použijte prsty, pokud máte přirozené vlny nebo kadeře) a vysušte je fénem, ​​přičemž zvláštní pozornost věnujte vlasům u kořínků. To dodá vašemu quiffu výrazný vzhled.

Uhlazené zadní vlasy

Účesy s uhlazenými zády nikdy nevyjdou z módy. Uhlazené zadní vlasy jsou ideální pro každého, kdo chce náznak obrazu „zlého chlapce“, aniž by dotáhl věci do extrémů, jako je získání mohawka s oholenými boky. Některé verze úhledných zad jsou téměř jistě fuckboy účesy a ten, který nejvíce vyniká, je strukturovaný kartáčovaný zadní účes.

Slicked Back Fuckboi Hair

Stylingový vosk, hlína nebo dokonce pěna vám pomůže dosáhnout přirozeného toku a objemu, po kterém toužíte; v opačném případě je pomáda ideální pro retro, mastnější a hladší zadní styl.

Slick Zpět Podřez

Nejlepší věc na tomto šukatém chlapovém střihu je skutečnost, že je dost snadné vzít si z práce do radosti nic jiného než štětec a váš oblíbený produkt. Vklouzněte ho zpět voskem, který během dne nabízí mírný lesk, a poté večer zapracujte v koříncích trochu pomády, abyste získali pořádný účes. Ať tak či onak, určitě budete vypadat úžasně.

Faux Hawk

Umělý jestřáb je čerstvý pohled na mohawk a špičaté vlasy. Také známý jako fohawk, účes je všestranný a stylový, ale méně dramatický než tradiční oholené strany mohawk. Nejlepší verzí stylu je fohawk fade, přičemž krátké strany zvýrazňují husté vlasy nahoře. Účes s umělým jestřábem vyžaduje minimálně 2 až 3 palce na délku, kterou si můžete vybrat, jak chcete. Styl nahoře může být úzký nebo široký, ale čím jsou vlasy nahoře špičatější, tím odvážnější bude fohawk vypadat.

Skin Fade Faux Hawk s tlustými vousy

Účesy Hawk jsou také velmi flexibilní, protože delší délka umožňuje chlapům změnit svůj styl. Od rozčesaných vlasů přes dlouhé třásně až po rozcuchaný účes mají muži celou řadu možností. Podobně zde může hodně pomoci správná pomáda, vosk nebo krém, ale pro dosažení nejlepších výsledků si vyberte ten, který má odpovídající úroveň držení..

Faux Hawk Fade

Nejlepší produkty pro úpravu vlasů pro muže

Chcete -li stylovat ty nejlepší fuckboy účesy, musíte mít ty nejlepší vlasové produkty pro muže. Výběr dobrého stylingového produktu skutečně závisí na tom, jak chcete vlasy upravit. Například chlap, který upravuje hladké záda s vlnitými vlasy, má jiné potřeby než teenager, který chce nosit texturovaný pompadour. Muži musí navíc vyvážit držení, lesk, vůni, přísady, snadné použití a omyvatelnost.

Zde jsou nejlépe hodnocené pomády, vosky, jíly a krémy na trhu.

Náhled Hodnocení produktu Cena
Suavecito Pomade Firme (Strong) Hold 4 oz, 1 Pack - Strong Hold Hair Pomade For Men - Medium Shine Water Based Wax Like Flake Free Hair Gel - snadno se smývá - Celodenní držení pro všechny účesy Suavecito Pomade Firme (Strong) Hold 4 oz, 1 Pack – Strong Hold Hair Pomade For Men – Medium Shine… 14 530 recenzí 13,99 $ Kup nyní
Layrite Přírodní matný krém, základní, bílý, jemná krémová soda, 4,25 Oz Layrite Přírodní matný krém, základní, bílý, jemná krémová soda, 4,25 Oz 4 896 recenzí 20,50 $ Kup nyní
Baxter of California Clay Pomade, Matte Finish/Strong Hold, Hair Pomade for Men, 2 fl. Oz Baxter of California Clay Pomade, Matte Finish/Strong Hold, Hair Pomade for Men, 2 fl. Oz 3 860 recenzí 23,00 $ Kup nyní
Clay na vlasy pro muže | Hladká vikingská hliněná pomáda pro matný povrch & amp; Silné držení (2 unce) - nemastné & Stylingový jíl na vlasy bez lesku - pánský vlasový výrobek bez minerálních olejů Clay na vlasy pro muže | Hladká vikingská jílová pomáda pro matný povrch & Silné držení (2 unce) – nemastné… 3 758 recenzí 13,97 $ Kup nyní
TIGI Bed Head for Men Matte Separation Workable Wax, 3 Unce TIGI Bed Head for Men Matte Separation Workable Wax, 3 Unce 4 149 recenzí 9,90 USD Kup nyní

Získejte skvělý účes FuckBoy

Bez ohledu na to, zda ztělesňujete fuckboy životní styl, nebo ne, špičkové pánské účesy mohou způsobit revoluci ve vašem vzhledu a pocitu. Trendy střihy a styly vám nejen pomohou všimnout si, ale také vám poskytnou sebevědomí naplnit svůj potenciál. Chcete -li získat další nápady na vlasy a inspiraci před další cestou do holičství, podívejte se na nejlepší účesy pro muže!